Agrotkanina 100g

Szukasz skutecznego i ekologicznego sposobu na walkę z chwastami? Wypróbuj agrotkaninę o gęstości 100g do ściółkowania gleby pod uprawy roślin jadalnych (owoców, warzyw, ziół) oraz ozdobnych (krzewów, kwiatów, drzewek). Dzięki temu Twoje uprawy będą obfite, a owoce i warzywa zdrowe i piękne. W sprzedaży posiadamy agrotkaninę czarną oraz zieloną, które dostępne są w różnych rozmiarach.

Agrotkanina ściółkująca do upraw profesjonalnych i amatorskich

Agrotkanina ściółkująca, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym, z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno do profesjonalnych upraw, jak i w przydomowych ogródkach, szklarniach, tunelach foliowych i ogrodach. Oprócz ochrony przed chwastami, agrotkanina 100g wspiera rozwój systemu korzeniowego roślin, zapewnia odpowiednią wilgotność oraz temperaturę podłoża, co ma szczególne znaczenie w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu możesz swobodnie wydłużać okres wegetacyjny roślin i dużej cieszyć się plonami.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą agrowłóknin, pomagających chronić rośliny ozdobne i uprawne w okresie jesienno-zimowym i wiosennym.

Agrotkaniny

Aktywne filtry