Agrotkanina czarna

Agrotkanina czarna to niezastąpiony materiał w rolnictwie oraz ogrodnictwie, oferujący wiele zastosowań i korzyści. Cechuje się m.in. wysoką trwałością, elastycznością i skutecznością, dlatego jest chętnie wykorzystywana zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów uprawy kwiatów i roślin ozdobnych, a także warzyw, owoców i ziół. W naszej ofercie posiadamy agrotkaninę czarną 100g/m2, która dostępna jest w rolkach różnej szerokości i długości, które starczają nawet na 10 sezonów ogrodniczych.

Agrotkanina do głuszenia chwastów

Agrotkanina w kolorze czarnym, którą posiadamy w sprzedaży idealnie sprawdza się do głuszenia chwastów, zapewniając jednocześnie roślinom uprawnym optymalne warunki do wzrostu. Dzięki niej nie musisz się obawiać, że rozrastające się chwasty, zabiorą Twoim uprawom cenne składniki odżywcze, wodę oraz dostęp do słońca.

Zapewnij optymalne warunki termiczne i wilgotnościowe

Oferujemy lekką, elastyczną i łatwą do stosowania agrotkaninę, która dodatkowo stanowi doskonalą izolację termiczną, chroniąc glebę przed nadmierna utratą ciepła. Ponadto ziemia przykryta agrotkaniną utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności, co sprzyja lepszej kondycji roślin i obfitości plonów. Zapewnia ona również optymalne natlenienie gleby i minimalizuje ryzyko powstawania zastojów wody. Polecamy również agrotkaninę zieloną, którą także posiadamy w asortymencie.

Agrotkanina 100g/m2 - Czarna

Aktywne filtry