Folia izolacyjna budowlana czarna

Folia izolacyjna budowlana to rodzaj materiału, który wykonany jest z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, tworzącego doskonałą barierę termiczną i wodoszczelną na różnych podłożach. Jest wyjątkowo elastyczna i wytrzymała na rozrywanie, a także łatwa w montażu. Z jej użyciem z stworzysz wytrzymałą warstwę paroszczelną, która ochroni Twój dom przed wilgocią na lata. W naszej ofercie znajdziesz czarną folię izolacyjną oraz białą folię paroizolacyjną w rolkach różnej szerokości, grubości i długości.

Zastosowanie izolacyjnej folii budowlanej

Folia izolacyjna budowlana znalazła szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, a także w życiu codziennym. Z jej użyciem stworzysz m.in. warstwę wodoszczelną pod wylewkami, podłogami i posadzkami w swoim domu. Ponadto dzięki niej oddzielisz i zabezpieczysz przed wilgocią ściany oraz fundamenty. Możesz ją wykorzystać także do stworzenia krótkoterminowego zabezpieczenia dachu, elewacji i innych robót budowlanych przez niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi jak ulewny deszcz, silny wiatr czy promieniowanie UV.

Folie budowlane

Aktywne filtry
Folia wstępnego krycia...
  • Tylko online
  • Wyprzedaż!

Folia wstępnego krycia DACHOWA 1,5 x 50m - rolka

Cena 200,00 zł
Dachowa TM to wysokiej klasy powłoka do stosowania jako warstwa wstępnego krycia w ...
Dachowa TM to wysokiej klasy powłoka do stosowania jako warstwa wstępnego krycia w konstrukcjach dachów. Jest to wielowarstwowa włóknina polipropylenowa produkowana według najnowszych ...