Niemiecka folia tunelowa ogrodnicza

Oferujemy pięcio- i dziesięciosezonowe niemieckie folie tunelowe ogrodowe. Wyprodukowane w systemie COEX-3, zapewniają odpowiednią transparentność, przenikanie oraz rozproszenie światła słonecznego, a także wytrzymałość na stosowanie nawozów sztucznych i różnej chemii ogrodniczej. W sprzedaży posiadamy przezroczystą folię z wgrzewanymi na szczytach sznurkami zaciągowymi, co pozwala na dodatkowe wzmocnienie konstrukcji.

Niemiecka folia ogrodowa

Jeśli szukasz wyjątkowo wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne, ale jednocześnie elastycznej folii ogrodowej, zainwestuj w produkty firmy GARDENVIT. Niemiecka folia ogrodowa doskonale nadaje się do budowy szklarni i tuneli ogrodowych, które pozwalają zachować wysoką wilgotność powietrza wewnątrz konstrukcji. Idealnie sprawdzi się również do upraw kwiatów i roślin ozdobnych, chroniąc ich delikatne liście przed nadmiernym promieniowaniem UV skutkującym ich uszkodzeniem.

Niemieckie folie tunelowe GARDENVIT

Aktywne filtry
Folia ogrodnicza UV5 na...
-3,00 zł
  • -3,00 zł

Folia ogrodnicza UV5 na metry - szerokość 6m GARDENVIT

Cena podstawowa 27,00 zł Cena 24,00 zł
Proponujemy Państwu najwyższej jakości, niemieckie, trzywarstwowe folie tunelowe GARDENVIT ...
Proponujemy Państwu najwyższej jakości, niemieckie, trzywarstwowe folie tunelowe GARDENVIT wyprodukowane w systemie COEX-3 . Naszą specjalnością jest wgrzewanie bardzo mocnych sznurków ...