Komplet folii na tunel metalowy

Szukasz wytrzymałej folii do budowy tunelu ogrodowego? Zainwestuj w gotowy zestaw folii na tunel metalowy, dzięki któremu szybko i łatwo zbudujesz dowolną konstrukcję. W zestawie znajdziesz nie tylko trzywarstwową płachtę główną, która posłuży do stworzenia pokrycia dachowego, ale także materiał do budowy przodu i tyłu tunelu oraz furtki wejściowej. W sprzedaży posiadamy folię o różnych parametrach, która wytrzyma niejeden sezon m.in. UV-4, UV-5, UV-10.

Właściwości zielonej i przezroczystej folii tunelowej

Oferowane przez nas zestawy zielonej i przezroczystej folii tunelowej spełniają wszelkie normy niezbędne do zapewnienia właściwych warunków termoizolacyjnych, paroprzepuszczalnych i oświetleniowych do wzrostu i plonowania roślin. Ponadto cechują się wysoką elastycznością oraz wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Posiadają także podwyższoną odporność na działanie większości nawozów roślinnych oraz stosowanych do oprysków środków chemicznych. Dostępne modele folii tunelowej możesz wykorzystać zarówno do pokrycia dużych tuneli ogrodowych, jak i małych tuneli metalowych, które polecamy początkującym ogrodnikom oraz osobom, które chcą hodować warzywa, owoce bądź kwiaty na własny użytek w przydomowych ogródkach.

Jeśli więc chcesz uprawiać pyszne i przede wszystkim zdrowe warzywa i owoce dla siebie i swojej rodziny, sprawdź naszą ofertę folii tunelowych na konstrukcje metalowe.

Komplety folii na tunele metalowe - profi

Aktywne filtry