Agrowłóknina okrywowa wiosenna

Agrowłóknina okrywowa wiosenna dostępna jest w kolorze białym. Jest niezwykle lekka i wytrzymała na uszkodzenia i promieniowanie UV. Doskonale chroni rośliny przed wiosennymi przymrozkami, gdy temperatury na zewnątrz nie są jeszcze niekorzystne dla ich prawidłowego rozwoju. Oprócz izolacji termicznej, biała agrowłóknina zapewnia odpowiednią wilgotność podłoża, zapewniając tym samym optymalne warunki do kiełkowania, wzrostu i plonowania.

Ochrona plonów przed insektami i warunkami atmosferycznymi

Oferowana przez nas biała agrowłóknina okrywowa skutecznie ochroni Twoje uprawy przed niepożądanymi insektami i szkodnikami, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak porywiste podmuchy wiatru, silne gradobicie czy upalne słońce. Dzięki temu możesz cieszyć się roślinami w doskonałej kondycji i obfitym plonowaniem przez cały okres wegetacyjny.

Biała agrowłóknina do ochrony roślin, warzyw i owoców

Naszą agrowłókninę możesz stosować nie tylko w sadownictwie i rolnictwie. Agrowłókninę osłaniającą używa się również do owijania krzewów w ogrodzie np. róży ogrodowej. Tworząc wytrzymały kokon, chroni je przed niskimi temperaturami i zwierzętami np. sarnami. Materiał zamocowany do podłoża przy pomocy kołków mocujących, wytrzymuje nawet silniejsze podmuchy wiatru.

P17g - Agrowłóknina okrywowa wiosenna biała

Aktywne filtry