Tunele foliowe ogrodowe

Tunele foliowe ogrodowe, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości, mocnej folii polietylenowej. Idealnie sprawdzą się one do uprawy różnego rodzaju warzyw, owoców, ziół, kwiatów i krzewów. Dzięki nim możesz hodować uprawy sezonowe, a także rośliny wymagające wyższych temperatur np. pomidory, paprykę, ogórki szklarniowe. Ochroni ona również Twoje uprawy przed szkodnikami, porywistym wiatrem czy nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Dla dodatkowej ochrony antyfogowej, warto zamontować folię podwieszkową zwaną także ekranem energetycznym. Zobacz nasza ofertę foliowych tuneli ogrodowych.

Folia tunelowa ogrodnicza

Zajmujemy się sprzedażą folii tunelowej ogrodniczej, którą możesz również użyć do budowy wielosezonowych tuneli ogrodniczych o różnej wysokości. Dzięki temu stworzysz odpowiednie warunki cieplne i wilgotnościowe do uprawy roślin ozdobnych i egotycznych, warzyw i owoców, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody czy pory roku. W sprzedaży posiadamy m.in.: wysokiej jakości:

Nie czekaj dłużej i sięgnij po foliowy tunel ogrodniczy lub folię tunelową, aby móc cieszyć się bogatymi plonami i pięknym ogrodem przez większą część roku. Odkryj swój ogrodniczy potencjał już dziś!

Folie tunelowe ogrodnicze

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji
Aktywne filtry