• Obecnie brak na stanie

KAPTUR buźka Agrowłóknina OKRYCIE ZIMOWE drzew

Indeks: L-KAP.TR,80

15,00 zł
Brutto

Kaptury ochronne wykonane z agrowłókniny – są bardzo wygodnym sposobem na ochronę pojedynczych roślin. Występują w różnych kolorach.

Kolor
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
KAPTUR buźka Agrowłóknina OKRYCIE ZIMOWE drzew

KAPTUR buźka Agrowłóknina OKRYCIE ZIMOWE drzew

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Obecnie brak na stanie

Kaptur ochronny na zimę stanowi ochronę przed szkodliwym działaniem niskich temperatur i zapewnia prawidłowy przebieg zimowej wegetacji, a także nadaje ciekawego wyglądu dzięki przemiłemu nadrukowi.

Dzięki takiemu produktowi, nigdy dotąd zimowa ochrona roślin nie była taka prosta. Osłania i chroni rośliny przed niskimi temperaturami i wysuszającym wiatrem, szczególnie w bezśnieżne zimy. Otula niczym pierzyna, a jego lekkość zapewnia prawidłowy przebieg zimowej wegetacji. Jego porowata struktura umożliwia przepływ powietrza, dzięki czemu stworzy roślinom optymalne warunki przetrwania aż do wiosny. Kaptur ochronny na zimę ma szerokie spektrum zastosowań, a jego ochronne właściwości można wykorzystać w uprawie: rododendronów, iglaków, róż, wrzośców, aukub, pierisów, trzmieliny oraz innych roślin nieodpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Każdy kaptur ochronny na zimę jest wykonany z białej agrowłókniny o gramaturze 50 g i posiada stabilizację UV.

Sposób użycia jest bardzo prosty. Na rośliny, które wymagają ochrony zimą należy nałożyć kaptur ochronny na szczyt rośliny i naciągnąć do podstawy. Następną czynnością jest zawiązanie sznurka, który znajduje się w dolnej części kaptura.

Wymiary:

wysokość - 120cm

szerokość - 80cm

Kaptur szyty w tzw. stożek. 

L-KAP.TR.80

Specyficzne kody

ean13
5907726305264

related products