• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Agrowłóknina OKRYCIE ZIMOWE drzew KAPTUR buźka czarna

Indeks:

9,90 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Agrowłóknina OKRYCIE ZIMOWE drzew KAPTUR buźka czarna

Agrowłóknina OKRYCIE ZIMOWE drzew KAPTUR buźka czarna

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępne

Kolor buźki: czarny

Kaptur ochronny na zimę stanowi ochronę przed szkodliwym działaniem niskich temperatur i zapewnia prawidłowy przebieg zimowej wegetacji, a także nadaje ciekawego wyglądu dzięki przemiłemu nadrukowi.

Dzięki takiemu produktowi, nigdy dotąd zimowa ochrona roślin nie była taka prosta. Osłania i chroni rośliny przed niskimi temperaturami i wysuszającym wiatrem, szczególnie w bezśnieżne zimy. Otula niczym pierzyna, a jego lekkość zapewnia prawidłowy przebieg zimowej wegetacji. Jego porowata struktura umożliwia przepływ powietrza, dzięki czemu stworzy roślinom optymalne warunki przetrwania aż do wiosny. Kaptur ochronny na zimę ma szerokie spektrum zastosowań, a jego ochronne właściwości można wykorzystać w uprawie: rododendronów, iglaków, róż, wrzośców, aukub, pierisów, trzmieliny oraz innych roślin nieodpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Każdy kaptur ochronny na zimę jest wykonany z białej agrowłókniny o gramaturze 50 g i posiada stabilizację UV.

Sposób użycia jest bardzo prosty. Na rośliny, które wymagają ochrony zimą należy nałożyć kaptur ochronny na szczyt rośliny i naciągnąć do podstawy. Następną czynnością jest zawiązanie sznurka, który znajduje się w dolnej części kaptura.

Wymiary:

  • wysokość - 120cm
  • szerokość - 80cm

Kaptur szyty w tzw stożek

Na innych aukcjach dostępne kolory i wzory buziek.

16 Przedmioty

Specyficzne kody