• Nowy

Folia bąbelkowa ochronna na basen 160g/m2 szerokości 250cm z UV na metry - bezbarwna

Indeks: MAC-TER-250

25,00 zł
Brutto

Folia bąbelkowa (duży bąbel), ochronna i termoizolacyjna, 160g/m2 na basen szerokości  250 cm.

Sprzedawana na metry. 

Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Folia bąbelkowa ochronna na basen 160g/m2 szerokości 250cm z UV na metry - bezbarwna

Folia bąbelkowa ochronna na basen 160g/m2 szerokości 250cm z UV na metry - bezbarwna

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępne

Folia bąbelkowa ochronna na basen sprzedawana na metry:

Szerokość: 250 cm;

Barwa: Bezbarwna - transparentna;

Wysokość pęcherzyków: 10 mm

Średnica pęcherzyków: 30 mm

Stabilizacja UV: Tak

Gramatura: 160 g/m2

Maksymalna długość: 50 mb


Zastosowanie standardowe

Podstawową funkcją folii jest ocieplenie, termoizolacja i ochrona przed zanieczyszczeniem oraz warunkami atmosferycznymi obiektów ogrodniczych jak tunele i szklarnie, magazynów i hal oraz powierzchni basenowych. Jeżeli obiekty, które zostają obłożone folią są dodatkowo ogrzewane, nie tylko optymalizujemy zatrzymanie ciepła wewnątrz, ale również, poprzez dodatkową warstwę izolacyjną, ograniczamy wydatki na ogrzewanie.

Montaż

Folię zwyczajnie kładzie się na tafli wody, a nawet może trochę zachodzić na konstrukcję stelaża, dla łatwiejszego demontażu. Na obiektach tunelowych i magazynowych folię termoizolacyjną można zastosować wewnątrz obiektu bądź podwiesić dodatkową warstwę sufitową - w celu dalszej redukcji strat ciepła.

Specyfikacja

Folia produkowana jest z polietylenu o niskiej gęstości, nadającego się do dalszego przetworzenia. Składa się z trzech warstw gdzie środkową stanowią zamknięte pęcherzyki powietrza. Następnie folia jest zgrzewana przez zgrzewarki pneumatyczne na tzw. zakładkę, która ułatwia składanie folii.

Funkcje dodatkowe

Oprócz zastosowań ogrodniczych i basenowych, produkt zachowuje swoją bazową funkcję folii opakowaniowej - ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pęcherzyki powietrza zabezpieczają produkt przed wstrząsami i uderzeniami. Folia jest elastyczna, odporna na rozdarcia i dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów. Chroni przed zanieczyszczeniami, działaniem wody i wilgocią oraz jest przezroczysta, co ułatwia rozpoznanie opakowanych nią produktów. Produkt wielofunkcyjny – termoizolacyjno - opakowaniowy.

Cechy

- Termoizolacyjna; 

- Światłoprzepuszczalna;

- Regulująca okres wegetacji;

- Solidna;

- Ochronna;

- Przeciwwstrząsowa i przeciwuderzeniowa;

- Elastyczna;

- Przeźroczysta.

Wszelkie prawa autorskie dotyczące tej aukcji oraz zaprezentowanych na niej materiałów wizualnych są zastrzeżone dla sklepu BUTIMEX.PL.

MAC-TER-250
500 Przedmioty

Specyficzne kody